Powerpanda Oy
Logomo Byrå
Köydenpunojankatu 14
20100 TURKU

040-7384453
henrika@powerpanda.fi

Henrika Laurila

Asiakkuudet, kumppanuudet, myynti, projektit, hallinnolliset tehtävät

040-7384453
henrika@powerpanda.fi

Henrika Laurila

PANDA MAMA | 040-7384453 | henrika@powerpanda.fi
Effiina Jalonen

Asiakkuudet, projektit, sisällöntuotanto, markkinointisuunnitelmat ja koulutukset

044-0787425
effiina@powerpanda.fi

Effiina Jalonen

Projektipäällikkö | Asiakkuudet, projektit, sisällöntuotanto, markkinointisuunnitelmat ja koulutukset | 044-0787425 | effiina@powerpanda.fi
Katariina Malinen

Graafinen suunnittelu, sisällöntuotanto, some ja koulutukset

katariina@powerpanda.fi

Katariina Malinen

Suunnittelija | katariina@powerpanda.fi
Juuso Anteroinen

045-1323906
juuso@powerpanda.fi

Juuso Anteroinen

Hallituksen puheenjohtaja | 045-1323906 | juuso@powerpanda.fi
Janette Tuominen

Graafinen suunnittelu ja kuvitus

janette@powerpanda.fi

Janette Tuominen

Suunnittelija | janette@powerpanda.fi
Antero Riihimäki

Kotisivut, verkkokaupat, hakukoneoptimointi, verkkomarkkinointi ja koulutukset

antero@powerpanda.fi

Antero Riihimäki

Suunnittelija | antero@powerpanda.fi
Anna Hämäläinen

Graafinen suunnittelu, kuvitus, kotisivut ja käyttöliittymäsuunnittelu

anna@powerpanda.fi

Anna Hämäläinen

Suunnittelija | anna@powerpanda.fi